AK Partili Çankırı'dan Soyer'e altyapı göndermesi!

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in altyapı açıklamalarına sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile yanıt verdi. Çankırı açıklamasında, "Sanırım altyapının ne olduğunu bilmiyor, yani bilmiyordur değil mi?" diye sordu.

AK Partili Çankırı'dan Soyer'e altyapı göndermesi!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, dün İZSU Büyük Altyapı Yatırımları Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni'nde İzmir'in altyapısıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Soyer açıklamasında, "5 yıl önce göreve geldiğimde kritik bir karar vermek zorundaydım. Ya İzmir’in yer altına yatırım yaparak, artık zamanını dolduran altyapımızı güçlendirecek ya da vitrini süsleyecektim. Tercihim altyapı yatırımından yana oldu. Çünkü geleceği inşa etmenin başka yolu yoktu. Yoksa bu şehir her yağmurda sel ve taşkın haberleriyle uyanmaya devam edecekti. İzmir'de insan onuruna yakışır güvenli bir yaşamı teminat altına almak için kolları sıvadık" ifadelerine yer verdi.

Soyer'in altyapı açıklamalarına AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı göndermeli bir video ile yanıt verdi. Çankırı videoyu, "Sanırım altyapının ne olduğunu bilmiyor, yani bilmiyordur değil mi?" ifadeleriyle paylaştı. 

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0