Covid-19 tedavisi gören sağlık çalışanı annesini kurbanlar keserek karşıladı

AFYONKARAHİSAR’DA COVİD-19 TEDAVİSİ GÖREN SAĞLIK ÇALIŞANI, TABURCU OLDUKTAN SONRA 19 YAŞINDAKİ OĞLU TARAFINDAN KURBANLAR KESİLEREK EVİNDE ÇİÇEKLER VE KONFETİLERLE KARŞILANDI.

Covid-19 tedavisi gören sağlık çalışanı annesini kurbanlar keserek karşıladı

Afyonkarahisar’da Covid-19 tedavisi gören sağlık çalışanı, taburcu olduktan sonra 19 yaşındaki oğlu tarafından kurbanlar kesilerek evinde çiçekler ve konfetilerle karşılandı.

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren 112 Acil Servisi’nde çalışan Nurcan Aslan’a bundan 1 hafta önce korona virüs (Covid-19) teşhisi kondu. Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Pandemi bölümünde tedavi gören genç sağlık çalışanı Nurcan Aslan, bugün taburcu oldu. Anneler Günü’nde taburcu olan sağlık çalışanı, 19 yaşındaki Mücahit Özkan tarafından sürpriz hazırlandı. Annesinin taburcu olmasına çok sevinen Özkan, annesi araçtan inmeden önce kurban kestirerek dualar ve tekbirler eşliğinde annesini karşıladı. Daha sonra sosyal mesafeyi koruyarak annesine çiçekte veren Mücahit Özkan, konfeti eşliğinde annesinin 14 gün boyunca karantinada kalacağı eve uğurladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0