CHP İzmir'den Urla ve Seferihisar'da yoğun mesai

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Yönetimi, Urla ve Seferihisar'da iki ayrı saha çalışması gerçekleştirdi. İl Başkanı Deniz Yücel ve il yöneticileri Urla'da muhtarlarla bir araya geldi. İl Başkan Yardımcıları Çetin Özdemir, İsfahan Naki ve Özkan Tice de Seferihisar'da meclis üyeleri ve CHP Seferihisar İlçe Örgütü'yle bir toplantı gerçekleştirdi.

CHP İzmir'den Urla ve Seferihisar'da yoğun mesai

CHP İzmir İl Yönetimi, saha çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. 2019'da CHP'den Urla Belediye Başkanı seçilen İbrahim Burak Oğuz'un FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanması ve görevden uzaklaştırılmasının ardından yerine ilçe kaymakamı belediye başkan vekili olarak atanmıştı. Bu sürecin ardından ardından ilçeye ağırlığını veren CHP İzmir İl Yönetimi, bugün de Urla’daki muhtarlarla bir araya geldi.

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’in yanı sıra İl Başkan Yardımcısı Binali Gül ve CHP Urla İlçe Başkanı Hakan Özbadur’un da katıldığı toplantıda muhtarların talep ve önerileri dinlendi.

İl Başkanı Yücel'in muhtarlara; "Her türlü sıkıntınızda yanınızda olacağız. Her neye ihtiyacınız varsa bize iletmeniz yeterli. Biz de gerekli mercilerle görüşüp sıkıntılarınızı çözeceğiz" dediği öğrenildi.

İL BAŞKAN YARDIMCILARI SEFERİHİSAR’DA

Öte yandan CHP İzmir İl Başkan Yardımcıları Çetin Özdemir, İsfahan Naki ve Özkan Tice de Seferihisar’da yoğun bir mesai içerisindeydi. İl başkan yardımcıları Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, CHP Seferihisar İlçe Başkanı Senem Gürer Solak ve Seferihisar Belediye Meclis üyeleriyle gerçekleştirdiği toplantıda sorun ve çözüm önerileri konuşuldu. İlçede devam eden projeler ve hizmetlerle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Olası bir erken seçime yönelik hazırlıklar masaya yatırıldı.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0