Başkan Sürekli, Yeşilyurt’ta gönülleri fethetti…

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ve parti yöneticileri, Yeşilyurt Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Yeşilyurt Esnaf Kefalet Kooperatifi’ne ziyarette bulundu.

Başkan Sürekli, Yeşilyurt’ta gönülleri fethetti…

Esnaf yöneticileri Sürekli ve ekibini çiçeklerle karşıladı. Bir üyesinin bir süre önce Ak Parti İl Binasına gittiğinde büyük ilgi gördüğünü söyleyen Oda ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Argun, ‘Sayın Sürekli bizzat kendisi ile ilgilenip kapıya kadar geçirmiş. Bir il başkanının ve ekibinin sıradan bir vatandaşa böylesine ilgi göstermesi, güleryüzlü hizmeti bizi çok memnun etti. Esnaf vefalı bir kesimdir. Kerem Ali başkanın samimi yaklaşımlarını unutmadığımızı göstermek için kendisini çiçeklerle karşıladık’ dedi.

Esnafın önemini biliyoruz

Oda ve kooperatif başkanı Argun’dan  kesimin sorunları hakkında bilgi alan Sürekli, pandeminden en çok etkilenen kesimi oluşturan esnaf sanatkarların yanında olduğunu dile getirdi. Ak Parti İzmir il teşkilatının ziyaretinde, Esnaf Odası ve Kefalet Kooperatifi yöneticileri de hazır bulundu.  

Esnaf sanatkarların sorunlarını yakından izlediğini söyleyen Kerem Ali Sürekli, ‘Türkiye’de esnaf kesiminin toplumsal yaşamda farklı bir yeri var. Halkın içinde yaşıyorlar, toplumun çoğunluğunu oluşturuyorlar. Esnaf içimizden biri. Şöyle bir çevremize baktığımızda hepimizin bir akrabası veya dostunun esnaf olduğunu görürüz. Dolayısıyla esnafın refahı demek, halkın refahı demektir. Esnafın beklentilerini karşılarsanız, destek olursanız toplumun beklentilerinin çoğunu karşılamışınız demektir. Bu düşüncelerle esnaf sanatkarlara büyük önem veriyoruz. Küresel salgına rağmen Yeşilyurt Esnaf Odası ve Kefalet Kooperatifini ziyaret ederek başkan Argun ve yöneticilerle sorunları ve çözüm yolları üzerinde fikir alışverişlerinde bulunduk’ dedi.

Kerem Ali Sürekli’nin çalışmalarını yakından izlediklerini kaydeden Yeşilyurt Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Argun ise, ‘İl başkanımız Sürekli’yi her zaman halkın arasında görüyoruz. Esnaf sanatkara büyük önem veriyor,  üyelerimizin arasında dolaşıyor.  Sayın Sürekli’yi kendimize çok yakın görüyoruz, yaptığı çalışmaları beğenerek takip ediyoruz.  Dertlerimizi, beklentilerimizi rahatlıkla, açık bir dille paylaşabiliyoruz.’ diye konuştu.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0