Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan’ın talimatıyla kış aylarının gelmesiyle birlikte ihtiyaç sahibi vatandaşlara sosyal yardımlar arttırıldı. Soğuk havaların kendini hissettirmesiyle birlikte başta şehit ve gazi aileleri olmak üzere ihtiyaç sahibi vatandaşlara yakacak yardımı başlatıldı.

Yurt genelinde sıcaklık mevsim normalleri üzerinde Yurt genelinde sıcaklık mevsim normalleri üzerinde


Odun ve kömür dağıtımı
Sosyal belediyecilik anlayışıyla yıl boyunca çeşitli desteklerle vatandaşın yanında olan Menderes Belediyesi, başvurusu değerlendirilen ve onaylanan her haneye kömür ile odun yardımında bulunuyor. Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında vatandaşların yakacak talepleri hızlı şekilde karşılanıyor.


‘’Yalnız değilsiniz’’
İlçede ki her bir vatandaşın yüzünün gülmesi için çalıştıklarını kaydeden Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, ‘’ Kış aylarının gelmesiyle birlikte ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize yakacak desteğinde bulunuyoruz. Başta şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere belediyemize müracaatta bulunan vatandaşlarımıza kömür ve odun desteği veriyoruz. Menderes’te kimse yalnız değil. Menderes Belediyesi olarak hemşehrilerimizin her daim yanındayız. Herkesin sesi, her kesimin belediyesi olarak hizmetlerimizi sürdüreceğiz.’’ dedi.
 

Editör: TE Bilisim