Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin’in başkanlığında gerçekleştirilen Ekim Ayı Meclis Toplantısı’nda 2024 Mali Yılı Performans Programı ve 2024-2026 Mali yılına ait bütçe tasarısı görüşüldü. Narlıdere Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi içinde yer alan Meclis Salonu’nda düzenlenen meclis toplantısında ayrıca İmar ve Hukuk Komisyonu’ndan gelen plan değişiklikleri de oylamaya sunuldu.

meclis-2.jpg

TERÖR SALDIRISINA KINAMA

Meclis konuşmasına, geçtiğimiz pazar Günü Ankara'da gerçekleşen terör saldırısına ilişkin açıklamalarda bulunarak başlayan Başkan Ali Engin, “Belediye Meclisimizden, İçişleri Bakanlığımızın önünde gerçekleşen terör saldırısını bir kez daha şiddetle kınıyoruz. Birlik ve beraberliğimizi her zaman koruyacak, teröre asla geçit vermeyeceğiz” dedi.

İstanbul D-100 karayolunda kaza: Yaralılar var! İstanbul D-100 karayolunda kaza: Yaralılar var!

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Narlıdere’de de büyük bir gurur ve onurla Cumhuriyetimizin 100.yılını kutlayacaklarını ifade eden Başkan Engin, “Cumhuriyetimizin kazanımlarına her zaman sahip çıkacağımızın sözünü veriyor, Gazi M. Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm milli mücadele kahramanlarımızı bir kez daha saygıyla anıyoruz” diye konuştu.

meclis-1.jpg

"HİZMET KALİTESİ ARTMAYA DEVAM EDECEK"

Konuşmasında, 2024 Mali Yılı için hazırlanan Performans Programına da değinen Başkan Engin, “2024 yılı için yurttaşlarımıza sunduğumuz hizmetlerin kalitesini daha da üst seviyeye çıkaracak bir Performans Programı hazırladık. Performans Programımızda ilçemizin ekonomisini güçlendirecek, turizm potansiyelini geliştirecek yatırımlarımıza da özel önem gösterdik. 2024 yılında da kısıtlı kaynaklarımızı etkin ve verimli bir şekilde kullanmaya devam edecek, Yukarıköy, Nar Çiçekleri Anaokulları, Pir Sultan Abdal Yaşam Vadisi gibi projelerimizi daha da geliştirecek ve yanına yenilerini ekleyeceğiz. Yaşanabilir ve sürdürülebilir bir kent vizyonu ile özenle hazırladığımız 2024 Mali Yılı Performans Programımız Narlıdere’mize hayırlı olsun” diye konuştu.

Editör: TE Bilisim