İzmir'de genç kadının korkunç sonu

İzmir'in Bornova ilçesinde yaşadığı apartmanın 6’ncı katından atlayarak hayatına son veren 20 yaşındaki Sümeyra Duratimur, ardında acılı bir aile bıraktı. Genç kadının annesi ile ablası, Sümeyra’nın babasından psikolojik şiddet gördüğü için canına kıydığını öne sürünce, baba Emin Duratimur tutuklandı.

İzmir'de genç kadının korkunç sonu

Bornova'da 20 yaşındaki Sümeyra Duratimur, oturduğu lüks apartmanın 6'ncı katından kendisini boşluğa bıraktı. Beton zemine düşen genç kız ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yaşamını kaybetti. Ancak acı olayın arkasından aile içi sorunlar olduğu ortaya çıktı.

KARŞILIKLI SUÇLAMALAR
Sümeyra'nın acı ölümü sonrasında annesi Zeynep Duratimur, ayrı yaşadığı eşi Emin Duratimur'un kızlarına kötü davrandığı için psikolojisinin bozulduğunu ve bu yüzden Sümeyra'nın intihar ettiğini ileri sürdü.

Aynı şekilde abla Hümeyra Duratimur da kız kardeşini ölüme götüren sebeplerin babalarından kaynaklandığını iddia etti. Baba Emin Duratimur da kızının feci ölümünden annesini sorumlu tuttu.

ANNE SERBEST BIRAKILDI
Genç kızın ölümünün ardından yapılan karşılıklı suçlamalar sonrası gözaltına alınan ve ifadesine başvurulan anne Zeynep Duratimur serbest bırakılırken, mobilyacı olduğu öğrenilen baba Emin Duratimur ifadesinin ardından çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayla ilgili soruşturma devam ederken tutuklanan baba Emin Duratimur'un yakınları, anne Zeynep Duratimur'un iftira attığını ve itiraz ettiklerini söylediler.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0