İstanbul’da siber suçlarla mücadele polisinden çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon

İSTANBUL'DA SİBER SUÇLARLA MÜCADELE POLİSİ, YASADIŞI BAHİS OYNATMAYA YÖNELİK ÇOK SAYIDA ADRESE EŞ ZAMANLI OPERASYON DÜZENLEDİ. ŞAFAK VAKTİ DÜZENLENEN OPERASYONLARDA ÇOK SAYIDA ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI. İSTANBUL EMNİYETİ SİBER SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ'NE BAĞLI EKİPLER, YASA DIŞI BAHİS OYNATMAYA YÖNELİK 6 AYLIK YÜRÜTTÜĞÜ TAKİP ÇALIŞMASI SONRASI SABAH SAATLERİNDE İSTANBUL MERKEZLİ OLARAK KOCAELİ İLİNDE 21 AYRI ADRESE EŞ ZAMANLI OPERASYON DÜZENLEDİ. ELDEN PARA ALINARAK KUPON ÜZERİNDEN OYNATILAN BAKİYE-KASA SİSTEMİ ADI VERİLEN UYGULAMAYA DAYALI İLÇE TEMSİLCİLİKLERİ OLUŞTURARAK YASA DIŞI BAHİS OYNATAN ŞAHISLARIN YAKALANMASI İÇİN KARTAL, PENDİK VE MALTEPE İLÇELERİNDE ÇOK SAYIDA ADRESE BASKIN YAPILDI. ADRESLERDE BAHİS OYNATILAN ELEKTRONİK CİHAZLAR VE AYGITLAR TARANDI. ÖTE YANDAN, İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA SANCAKTEPE FATİH MAHALLESİ YÜN SOKAK'TA BULUNAN BİR ADRESE DÜZENLENEN BASKINDA 1İSE ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINARAK İFADESİ ALINMAK ÜZERE EMNİYETE GÖTÜRÜLDÜ.

İstanbul’da siber suçlarla mücadele polisinden çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon

İstanbul’da Siber Suçlarla Mücadele polisi, yasadışı oynatmaya yönelik çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Şafak vakti düzenlenen operasyonlarda çok sayıda şüpheli gözaltına alındı.

İstanbul Emniyeti Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yasa dışı oynatmaya yönelik 6 aylık yürüttüğü takip çalışması sonrası sabah saatlerinde İstanbul merkezli olarak Kocaeli ilinde 21 ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Elden para alınarak kupon üzerinden oynatılan bakiye-kasa sistemi adı verilen uygulamaya dayalı ilçe temsilcilikleri oluşturarak yasa dışı oynatan şahısların yakalanması için Kartal, Pendik ve Maltepe ilçelerinde çok sayıda adrese baskın yapıldı. Adreslerde oynatılan elektronik cihazlar ve aygıtlar tarandı. Öte yandan, İstanbul Anadolu yakasında Sancaktepe Fatih Mahallesi Yün Sokak’ta bulunan bir adrese düzenlenen baskında 1ise şüpheli gözaltına alınarak ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0