DEVA Partisi Kiraz ilçe başkanının aracına silahlı saldırı

DEVA Partisi Kiraz İlçe Başkanı Hakkı Sab’ın aracına silahlı saldırıda bulunuldu. Geçtiğimiz hafta da İstanbul Arnavutköy DEVA Partisi ilçe binasına silahlı saldırı düzenlenmişti.

DEVA Partisi Kiraz ilçe başkanının aracına silahlı saldırı

DEVA Partisi’nin Kiraz İlçe Başkanı Hakkı Sab'ın aracına silahlı saldırıda bulunulduğu öğrenildi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, “İzmir’de Kiraz İlçe Başkanımızın aracına yapılan silahlı saldırıyı kınıyorum. Olayın faillerinin en kısa sürede tespit edilip yakalanmasını temenni ediyorum. Kiraz İlçe Başkanımız Hakkı Sab başta olmak üzere hepimize geçmiş olsun” mesajı paylaştı.

DEVA Partisi İzmir İl Başkanı Seda Kaya Ösen de “İzmir’de Kiraz İlçe başkanımızın aracına silahlı saldırı girişiminde bulunulmuştur. Yapılan bu saldırıya yüksek sesle karşı çıktığımızı ve bu saldırıyı yapanların / yaptıranların maksat ve gayelerinin açığa çıkartılması için çalışacağımızı kamuoyu ile paylaşmak isteriz” açıklamasında bulundu.

DEVA Partisi'nin İstanbul'da Arnavutköy İlçe Başkanlığı binasına geçtiğimiz salı günü gece saatlerinde silahlı saldırıda bulunulmuştu. Meydana gelen olayda parti binasının camlarında hasar oluşurken can kaybı veya yaralanma meydana gelmemişti.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0