Kılıçdaroğlu nikah şahidi oldu

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir’de genç bir çiftin nikah törenine katıldı. Kılıçdaroğlu, şahitliğini yaptığı geline takı olarak bilezik hediye etti.

Kılıçdaroğlu nikah şahidi oldu

Çeşitli etkinlikler için İzmir’e gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Buca Belediyesi’nin bin 200 metrekare alan üzerinde kurduğu ek hizmet binasının açılışını yaptı.

Mustafa Kemal Mahallesi’ndeki ek hizmet binasının açılışına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke, CHP Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun ve Ali Öztunç, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP Buca İlçe Başkanı Hacer Taş Gültepe ile çok sayıda partili katıldı. 

Açılışın ardından nikah salonuna geçen Kılıçdaroğlu, 14 Şubat 2022 tarihi için ilk başvuru yapan çiftin nikah törenine katıldı. Elif Karaman ve Erdoğan Demir’in mutlu günlerinde yanlarında olan Kılıçdaroğlu, genç çifte tavsiyelerde bulunarak, ”Arada bir tartışacaksınız ama sakın tartışmayı uzun tutmayın. Bu konuda asıl rol gelin hanıma düşüyor. Evde ana aktör gelin hanım. Bizim evde öyle” dedi.

Genç çiftin nikahını Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç kıyarken, nikah şahitleri ise Kılıçdaroğlu ile birlikte CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer yaptı.

Kılıçdaroğlu, nikahın ardından aile cüzdanını geline teslim ederek bir de bilezik hediye etti.

CHP Lideri, ardından da Buca Belediyesini ziyaret etti. Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, ziyarette Kılıçdaroğlu'na yapılan çalışmalar hakkında kısa bilgi aktardı. 

YENİ EK HİZMET BİNASINDA NELER VAR

Buca Belediyesi’nin hemşehrilerine daha iyi hizmet götürebilmek için Mustafa Kemal Mahallesi’nde bin 200 metrekare alan üzerinde kurduğu ek hizmet binasında nikâh salonu, etüt merkezi, belediye hizmet birimi ve Bucalıların güvenli ve uygun fiyata alışveriş yapabilecekleri Sosyal Market yer alıyor.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0