İzmir'in AK Partili başkanlarından Ankara çıkarması

İzmir’in AK Partili ilçe belediye başkanları, Ankara’da Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu’nu ziyaret etti. Görüşmede başkanlar, ilçelerinde yapılması planlanan projelere ilişkin Bakan Kasapoğlu ile fikir alışverişinde bulundu.

İzmir'in AK Partili başkanlarından Ankara çıkarması

 İzmir’in AK Partili ilçe belediye başkanları birtakım temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya gitti.

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer ve Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, Başkent programı kapsamında Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret etti. 

AK Parti İzmir Milletvekilleri Necip Nasır ve Yaşar Kırkpınar’ın da eşlik ettiği görüşmede başkanların ilçelerinde hayata geçirmeyi planladıkları yatırım ve projeler masaya yatırıldı.

BAŞKANLARDAN MESAJLAR

AK Partili başkanlar, ziyaretin ardından sosyal medya üzerinden açıklama yaptı. Başkanlar şu mesajları verdi:

Kiraz Belediye Başkanı Özçınar: Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu Belediye Başkanlarımız ile ziyaret ettik, çok yakında gençlere güzel haberlerimiz olacak.

Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu: Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nu Milletvekillerimiz Necip Nasır, Yaşar Kırkpınar ve Belediye Başkanlarımızın katılımıyla ziyaret ettik. Bergama'mızın devam eden projeleri ve yeni yapacağımız çalışmalarımız için verimli bir görüşme gerçekleştirdik.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0