Hamza Dağ, Kınık’ta üreticilerle birlikte kiraz topladı

Kınık Yayla Köy’de başlayan tarım sezonuna bereket dilemek için geleneksel olarak düzenlenen köy hayrına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ da katıldı.

Hamza Dağ, Kınık’ta üreticilerle birlikte kiraz topladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ ile Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer’in katıldığı, birlik ve beraberliğin simgesi haline gelen köy hayrı, okunan mevlit ve duaların ardından köy meydanında kurulan sofrada verilen ikramlar ile birçok davetliye ev sahipliği yaptı.

“Yayla Köy Kiraz Bahçeleri Ziyaret Edildi”

Birlik ve beraberliğin simgesi haline gelen köy hayrında vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili Hamza Dağ ve Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, kirazıyla meşhur Yayla Köy'ün kiraz bahçelerini ziyaret ederek, üreticilerle sohbet etti.

Üreticilerle birlikte hasat yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili Hamza Dağ, “Kınık’ın verimli topraklarında yetişen ürünlerin kalitesi gözler önünde. Üreticilerimizin sevgiyle ve emekle yetiştirdikleri ürünlerin bol bereket getirmesini diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2022, 10:09

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0