Eski Vekil Türeli’den ‘atama’ iddialarına yalanlama

Önceki dönem CHP İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği’ne atandığı yönündeki iddiaları yazılı bir açıklamayla yalanladı. Türeli, ‘‘Şahsımla ilgili olarak söz konusu edilen hususlar hiç gerçekleşmemiş olup, böyle bir düşüncem ve niyetim de hiç olmamıştır’’ ifadelerini kullandı.

Eski Vekil Türeli’den ‘atama’ iddialarına yalanlama

 24. Dönem CHP İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği’ne atandığına ilişkin haberler üzerine sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yayınladı.

Türeli, söz konusu göreve atandığı yönündeki iddiaların asılsız olduğunu belirtirken, bu görevle ilgili bir düşünce ve niyetinin de olmadığını sözlerine ekledi.

Türeli’nin açıklaması şu şekilde:

''30 Kasım 2021 günü (dün) İzmir’den yayın yapan bazı internet sitelerinde İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliğine atandığıma ilişkin haberler çıkmıştır.

Bu haberin içeriği bütünüyle gerçek dışıdır.

Haberde şahsımla ilgili olarak söz konusu edilen hususlar hiç gerçekleşmemiş olup, böyle bir düşüncem ve niyetim de hiç olmamıştır.

Konuyla ilgili olarak arayan, soran dostlarla paylaştığım bu gerçeği İzmirli hemşehrilerimin ve kamuoyunun bilgisine sunmak amacıyla bir kez de sosyal medya yoluyla açıklamak istedim.''

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0