'Destek olan herkese teşekkür ederim'

Üç yıl önce İzmir’de yayın hayatına başlayan ve ulusal yayın yapan TR35’in kurucusu Mithat Umutoğulları kanalı sattığını açıkladı.

'Destek olan herkese teşekkür ederim'

Gazeteci Mithat Umutoğulları’nın 2018 yılında kurduğu, ulusal yayın yapan İzmir’in kanalı TR35, yurt dışında yaşayan isminin şu an için açıklanmasını istemeyen bir girişimciye devredildi. Protokol anlaşması yapılan kanalın İzmir’de yayın hayatına devam edeceği ifade edileceği açıklanırken Umutoğlullar'ından İz Gazete'ye açıklama geldi.

"2018 yılından itibaren yayın hayatına başladığımız TR35 ile olan yolculuğumuz bugün sona erdi" diyen Mithat Umutoğulları, "Televizyon kurarken amacımız İzmir'de uzun yıllardır olmayan bir televizyon kanalının varlığını devam ettirmek ve bu açığı kapatmaktı. Bu 3 yıl içerisinde çok önemli bir açığı kapattık. Bayrağı devrettiğimiz yeni kişilerin bu bayrağı büyüterek İzmir'de büyük kitlelere ulaşan bir kanal yaratacaklarını inandığım için böyle bir karar verdim. Başta izleyecilerimiz olmak üzere bize destek olan herkese teşekkür ederim. Yeni yolculuğumuzda görüşmek üzere" diye konuştu. 

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0