CHP’li Purçu, İzmir Kemalpaşa’daki Köyleri Ziyaret Etti

CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, İzmir Kemalpaşa’da Yeşilköy, Cumalı, Gökyaka, Dereköy, Vişneli köylerinde, CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Cemil Balyeli, Muhtarlar, CHP İzmir Kadın Kolları ve CHP ilçe örgütü ile beraber vatandaşlarla bir araya gelip, köylerin sorunlarını konuştu.

CHP’li Purçu, İzmir Kemalpaşa’daki Köyleri Ziyaret Etti

Ağırlıklı olarak hayvancılık ve tarımla geçmini sağlayan köylüler, son yıllarda gübre, mazot gibi taımda kullanılan bir çok malzemeye gelen zamlar yüzünden zarar ettiklerini, borç içinde olduklarını dile getirdiler. Ayrıca, hayvancılıkla uğraşan köylüler de hayvanların bakım maliyetlerini zor karşıladıklarını, kazandıkları paranın harcadıkları gideri karşılamaya yetmediğinin söyleyerek, aynı şekilde borçlarla mücadele ettiklerini aktardılar. Ek olarak, köylerdeki altyapı yetersizliği, tarımsal desteklerin arttırılması gerektiği gibi konularda vatandaşlarla dertleşen Purçu, “kentlerde esnaf, köylerde çiftçi kan ağlıyor! Vatandaşlarımızı mağdur eden bu düzeni bitireceğiz, seçime az kaldı” dedi.

CHP Üye Sayısı Her Geçen Gün Artıyor

Cumhuriyet Halk Partisi’ne yeni üye olan vatandaşların rozetlerini takdim eden CHP’li Milletvekili Purçu, “Tüm sorunların üstesinden, her geçen gün çoğalarak hep birlikte geleceğiz.” Açıklamasında bulundu.

“İzmir Kemalpaşa’da Dereköy ve Vişneli köylerinde; İlçe Başkanımız Ahmet Cemil Balyeli, Muhtarlarımız, Kadın Kollarımız ve İlçe Örgütümüzle beraber gece gündüz demeden, durmadan çalışmaya, vatandaşlarımızla bir arada olup, sorunlarına çözüm bulmaya devam ediyoruz.” diyen Purçu, CHP’nin çalışma temposunu arttırarak, hızla iktidara hazırlandığını vurguladı.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0