CHP'li Aslanoğlu'ndan 'yeni yönetim' mesajı: 'Daha hızlı koşacağız'

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez Yönetim Kurulu tarafından Şenol Aslanoğlu’nun İzmir İl Başkanlığı görevine getirilmesinin ardından, CHP İzmir İl Yönetim Kurulunda da revizyona gidildi.

CHP'li Aslanoğlu'ndan 'yeni yönetim' mesajı: 'Daha hızlı koşacağız'

Yönetimin büyük bir kısmı değişti. Öte yandan yedek listede belli oldu. Yedek listede Ozan Yalçın, Devrim Seyrek, İzel Arıgümüş gibi isimler dikkat çekti. CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, ''Biz büyük bir aileyiz ve bu ülkeye hizmet etmek için parti üyesi olmamız yeterli. Yeni il yönetim kurulumuzla birlikte devraldığımız bayrağı daha yükseğe taşımak ve maratonun son 100 metresinde iktidara giden yolda farkı daha da açmak için çok daha hızlı koşacağız'' dedi.

CHP MYK tarafından 16 Ocak Pazartesi günü yapılan toplantıda alınan karar, resmi yazıyla CHP İzmir İl Başkanlığına bildirildi. Yazıya göre, CHP İzmir İl Yönetimi görevden alınırken, görevden alınan yönetimin yerine 30 asil ve 30 yedek üyeden oluşan yeni CHP İzmir İl Yönetim Kurulu atandı.

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu yeni görevlendirmeye ilişkin bir açıklama yaparak, bunun bir bayrak değişimi ve güçlendirme olduğunu vurguladı. Aslanoğlu açıklamasında şu sözlere yer verdi;

Bugün itibariyle yeni il yönetim kurulumuz MYK kararıyla atanmıştır. Bir önceki yönetim kurulunda yer alan tüm arkadaşlarımız çok uzun süre maratonu koşmuş ve başarılı işlere imza atarak bayrağı yeni arkadaşlarımıza devretmişlerdir. Biz büyük bir aileyiz ve bu ülkeye hizmet etmek için parti üyesi olmamız yeterli. Yeni il yönetim kurulumuzla birlikte devraldığımız bayrağı daha yükseğe taşımak ve maratonun son 100 metresinde iktidara giden yolda farkı daha da açmak için çok daha hızlı koşacağız. Önceki yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarımızla, tüm örgütümüzle olduğu gibi birlikte çalışmaya, zaten devam edeceğiz. Kendilerine verdikleri emekler ve bundan sonra koyacakları katkılar için teşekkür ediyorum. Yeni yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla da başarılı işlere imza atacağımıza, iktidarın il yönetim kurulu olarak adımızı yazdıracağımıza yürekten inanıyor, yeni görevlendirilen tüm kurul arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Yeni yönetim kurulumuz partimize ve İzmir’e hayırlı olsun.

İŞTE CHP İZMİR’İN YENİ YÖNETİMİ

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, yeni yönetim kurulunun kısa bir süre içinde İzmir kamuoyuna ve basına tanıtılacağı bir toplantı yapılacağını da sözlerine eklerken, CHP İzmir İl Yönetim Kurulu asil üyeleri şu isimlerden oluştu;

Orhan Polat, Ahmet İlhan Akaltun, Gonca Altınsoy, Emine Işık Doğusoy, Barış Özdemir, Şule Kavak, Münir Sirhan Özen, Erol Mutlu, Ahmet Doğukan Gül, Özlem Ünsal, Leman Tunus, Ahmet Yıldız, Ali Alan, Tevfik Türk, Cem Şahverdi, Hafize Özkır, Harun Atalayman, Mehmet Şan, İnanç Nurlu, Onur Temiz, Ali İhsan Yıldız, Sedredil Coşkuner, Görkem Duman, Müberra Tamay Hepağır, Zeki Günen, Arda Işık, Celal Yıldız, Nurdal Karakartal, Polat Manduz, Özgür Çağlar Akova.

YEDEK LİSTE DE BELLİ OLDU

Yeni yönetimin yanı sıra yedek liste de belli oldu. İşte yedek liste;

1- Yahya YILDIZ
2- Pelin KARASAKAL
3- Uygar YILDIRIM
4- Özlem ESER
5- Belgin PANSEL
6- İzlem ARIGÜMÜŞ
7- Ozan YALÇIN
8- Soner ÖZTÜRK
9- Ömer ÖZSAĞLAMLAR
10-Doğukan MALTEPE
11-Emir SARI
12-Elif BECEK
13-Mehmet KILIC
14-Hilal ŞENOL BİLEK
15-Caner ADIGÜZEL
16-Akın Erkan KALMAZ
17-Ulaş GÜL
18-Aycan Gül KOCAOĞLU
19-Fıratcan TAN
20-Halil ULUSAL
21-Yasin AKDAĞ
22-Kadir ÇELİK
23-Özkan ŞEN
24-Sedat ALŞAHİN
25-Kadir Fırat AVCI
26-Atilla SENCAN
27-Arif AZMAN
28-Esin DOĞAN METİN
29-Gülay TALŞIK
30-Devrim SEYREK

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0