Akçaabat’ta 6. Uluslararası resim çalıştayı

Akçaabat Belediyesi Kültür Ve Sosyal İşler Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen 6. Uluslararası Resim Çaliştayi Yurt İçinden Ve Yurt Dışından Gelecek Olan 16 Sanatçının Katılımı İle 16-23 Ağustos Tarihleri Arasında Akçaabat İlçesinde Yapılacak.

Akçaabat’ta 6. Uluslararası resim çalıştayı

Akçaabat Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen 6. Uluslararası Resim Çalıştayı yurtiçinden ve yurtdışından gelecek olan 16 sanatçının katılımı ile 16-23 Ağustos tarihleri arasında Akçaabat ilçesinde yapılacak.

Yurt dışından Gürcistan, Hindistan, Finlandiya, İran, Romanya, Moldova olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerinden ve Trabzon’daki sanatçıları bir araya getirecek çalıştayda ressamlar, ilçede yaşayan sanatseverlere resim sanatının en güzel örneklerini özgün bir ortamda görme imkanı sunacaklar.

Çalıştay kapsamında tüm sanatçıların katılımı ile çocuklar için atölye çalışmaları yapılacak ve usta ressamlar canlı resim performanslarını sergileyecekler.

Uluslararası Resim Çalıştayı, 23 Ağustos 2019 Cuma günü Hamamçimeni Çarşısı Resim ve Fotoğraf Müzesinde, sanatçıların sergileyecekleri sergi ile sona erecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0