Mustafa Keser canlı yayında Süleymanpaşalılar için söyleyecek

TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ, SALGININ ETKİLERİNİ EN AZA İNDİREBİLMEK ADINA SÜLEYMANPAŞA TV’YE TAŞIDIĞI EVDE KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA TÜRK HALK MÜZİĞİ’NİN SEVİLEN SESİ MUSTAFA KESER’İ SÜLEYMANPAŞALILAR İLE BULUŞTURACAK.

Mustafa Keser canlı yayında Süleymanpaşalılar için söyleyecek

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, salgının etkilerini en aza indirebilmek adına Süleymanpaşa TV’ye taşıdığı Evde Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Türk Halk Müziği’nin sevilen sesi Mustafa Keser’i Süleymanpaşalılar ile buluşturacak.

Süleymanpaşa TV ekranlarından 3 Nisan Cuma günü saat 20.30’da gerçekleşecek canlı yayında Mustafa Keser Süleymanpaşalı vatandaşların isteklerini seslendirecek. Süleymanpaşa TV, Süleymanpaşa Belediyesi ve Cüneyt Yüksel Facebook sayfalarından canlı olarak yayınlanacak konser ile korona virüsünden etkilenmemek için evlerinde kalan vatandaşlar Türk Halk Müziği’nin sevilen sesi Mustafa Keser ile unutulmaz bir gece yaşayacak.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesinin büyük ilgi gören kültürel ve sanatsal etkinlikleri içinde bulunulan süreçten dolayı canlı yayınlar ile devam ederken söyleşilerden konserlere, bilgilendirme programlarından şiir dinletilerine yepyeni sürprizler ile dolu etkinlikler Süleymanpaşalılar ile buluşmaya devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0