Başkan Palancıoğlu bayramda şehit aileleri ve polisleri unutmadı

MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI DR. MUSTAFA PALANCIOĞLU, AK PARTİ MELİKGAZİ İLÇE BAŞKANI GÖKHAN ÜLKE İLE BİRLİKTE ŞEHİT AİLELERİNİ VE SELİMİYE POLİS MERKEZİ AMİRLİĞİNDE GÖREVLİ EMNİYET MENSUPLARI ZİYARET EDEREK, BAYRAMLARINI KUTLADILAR.

Başkan Palancıoğlu bayramda şehit aileleri ve polisleri unutmadı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Gökhan Ülke ile birlikte şehit ailelerini ve Selimiye Polis Merkezi Amirliğinde görevli emniyet mensupları ziyaret ederek, bayramlarını kutladılar.

Vatan uğruna canını veren kahraman şehitlerimizi bir kere daha sevgi, saygı ve minnetle andıklarını söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Bu toprakların her karışında şehitlerimizin kanı var, bayrağımızda şehitlerimizin kanı var. Onların sayesinde huzurlu ve mutlu yaşayabiliyoruz. Şehitlerimize, şehitlerimizin ailesine minnet duyuyoruz. Tüm milletimizi de virüsten sonra bu özel günlerde tüm şehit ailelerimizin, şehit annelerimiz bayramını kutlamaya bekliyoruz. Yüce Allah, bu toprak için, bu vatan için ve bu bayrak için can veren tüm şehitlerimizin mekanlarını cennet eylesin. Bütün ailelerimize yeniden baş sağlığı ve sabır diliyor, bayramlarını tebrik ediyorum. Tüm şehitlerimiz için ne yapsak azdır. Ruhları şad olsun” dedi. Gece gündüz özveriyle çalışan ve korona virüs sürecine en büyük desteği veren emniyet mensuplarının bayramını kutlayan Başkan Dr. Palancıoğlu şunları söyledi;

"Tüm emniyet mensubu arkadaşlarımızın mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum. Allah sağlık ve afiyet içinde daha nice bayramlara ulaşmamızı, sevdiklerinizle beraber olmamızı nasip etsin. Vatanımız ve milletimiz için ülkemizin bu cennet köşesinde fedakarca çalışan polis ve askerlerimizden Allah razı olsun."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0