Vali Gürel, köylüleri koronavirüse karşı bilgilendirdi

KARABÜK VALİSİ FUAT GÜREL, DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ TARAFINDAN PANDEMİ OLARAK İLAN EDİLEN KORONAVİRÜS (COVİD-19) SALGININ YAYGINLIK GÖSTERMESİ İLE DIŞARIDAN ŞEHİR DIŞINDAN GELECEK OLAN VATANDAŞLARLA İLGİLİ OLARAK KÖYLÜLERİ BİLGİLENDİRDİ.

Vali Gürel, köylüleri koronavirüse karşı bilgilendirdi

Karabük Valisi Fuat Gürel, Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak ilan edilen koronavirüs (Kovid-19) salgının yaygınlık göstermesi ile dışarıdan şehir dışından gelecek olan vatandaşlarla ilgili olarak köylüleri bilgilendirdi.

İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ile birlikte Mehterler, Yukarı Kızılcaören ve Aşağı Kızılcaören köylerini ziyaret eden Vali Gürel, Köy Muhtarlarından il dışından köylerine gelen vatandaşlar olup olmadığı konusunda bilgiler aldı. Gürel, ayrıca muhtarlardan il dışından gelenlerin olması halinde de vakit geçirmeden sağlık ekiplerine ve Jandarma ekiplerine bilgi vermelerini istedi.

Vali Gürel, ziyaret ettiği köylerde yaşayan ve hiçbir yerden geliri olmayan 65 yaş üstü köylülere ’Vefa Sosyal Destek Grubu’ tarafından hazırlanan gıda kolisini teslim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0