Öğrencilerin ödülleri Başkan Acar’dan

ALİAĞA BELEDİYESİ’NİN DÜZENLEDİĞİ 23 NİSAN ŞİİR, RESİM VE KOMPOZİSYON YARIŞMALARINDA DERECEYE GİREN ÇOCUKLARIN ÖDÜLLERİNİ, ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI SERKAN ACAR EVLERİNE KADAR GÖTÜRDÜ.

Öğrencilerin ödülleri Başkan Acar’dan

Aliağa Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan şiir, resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren çocukların ödüllerini, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar evlerine kadar götürdü.

Aliağa Belediyesi’nin, evlerinden çıkamayan çocukların 23 Nisan coşkusunu buruk yaşamamaları için düzenlediği şiir, resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye girenlerin isimleri Aliağa Belediyesi’nin sosyal medya hesapları üzerinden kamuoyu ile paylaşıldı. Yapılan paylaşımın ardından isimleri açıklanan öğrenciler, gün içerisinde adreslerine teslim edilecek ödüllerini heyecanla beklemeye başladılar. Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, dereceye giren çocuklara ödüllerini evlerine kadar götürerek büyük bir sürpriz yaptı.

Karşılarında Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ı gören çocuklar, büyük bir heyecan yaşarken mutlulukları da ikiye katlandı. Ödüllerini Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ın kendi elleriyle getirmesinden dolayı mutluluk yaşayan öğrenciler ve aileler ödüller ve ziyaret için teşekkür ettiler.

Öte yandan, yarışmaya katılan ama dereceye giremeyen öğrencilere ise ilerleyen günlerde Aliağa Belediyesi’nin bir sürprizi olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0