Güngören’de yenileme heyecanı!

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Güngören Caddesi için hazırlanan sağlıklaştırma projesini esnaflarla paylaştı. Yapılacak yenileme çalışmalarını anlatan Başkan Engin, “Güngören Caddesi sadece Narlıdere’nin değil, İzmir’in en modern caddelerinden biri olacak” dedi.

Güngören’de yenileme heyecanı!

İlçenin işlek cadde ve sokaklarında yenileme çalışmaları yürüten Narlıdere Belediyesi, Güngören Caddesi için de sağlıklaştırma projesini tamamladı. Kısa süre sonra başlaması öngörülen projenin tanıtımını Belediye Başkanı Ali Engin yaptı. Cadde üzerindeki esnafları ziyaret eden Başkan Engin, yapılacak olanları anlattı, görüşleri aldı. Proje kapsamında; dükkan ve bina boyaları ile tabelalara standart getirilecek. Bazı ara sokaklar trafiğe kapatılarak, akışın hızlanması sağlanacak. Proje kapsamında, kısa sürede caddenin modernize edilmesi ve alışveriş potansiyelinin artırılması sağlanacak. Aydınlatma sistemleri, oturma grupları ve yeşil doku da modernize edilecek. Caddenin altyapısı da baştan sona yenilenecek.

“İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ”

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Güngören Caddesi ilçemizin en işlek caddelerinden biri. Bizler de ekiplerimizle bu caddeyi dönüştürme çalışmalarına başladık. Tabi ki ilk etapta bu caddede dükkanı olan esnaflarımızı bilgilendiriyoruz ve görüşlerini alıyoruz. Bu proje kapsamında iş birliği içinde çalışacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2020, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0