Başkan Soyer ve Yücel'den İzmir Barosu'na ziyaret

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Özuslu ile geçen ay yeniden göreve seçilen İzmir Barosu Başkanı Özkan Yücel'i ziyaret etti.

Başkan Soyer ve Yücel'den İzmir Barosu'na ziyaret

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, geçen temmuz ayındaki genel kurulda yeniden seçilen İzmir Barosu Başkanı Özkan Yücel'i ziyaret etti. Başkan Soyer'e CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu da eşlik etti.

Başkan Tunç Soyer, ikinci kez seçilerek göreve gelen İzmir Barosu Başkanı Özkan Yücel’e görevinde başarılar dileyerek “Bütün kalbimle tebrik ediyorum. Her zaman yanınızdayız” dedi.

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel de Özkan Yücel'e başarılar dileyerek “Bu işe gerçekten emek veriyorsunuz, işinizi hakkıyla yapıyorsunuz. Yeni dönemde daha iyi işler yapacağınıza inanıyoruz” diye konuştu.

Özkan Yücel de bu sonucun herkesin başarısı olduğunu belirterek şunları söyledi: “Görev süremiz boyunca kimseyi ötekileştirmedik. Kimin bize ihtiyacı varsa yanında olduk. Meslektaşlarımızı da hiçbir zaman yalnız bırakmadık.”

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0