Bilim Söyleşileri’nde “Evde fiziksel aktivite ve aktif olma” konuşulacak

EYÜPSULTAN BELEDİYESİ’NİN, KORONA VİRÜS SALGINI NEDENİYLE EVLERİNDE KALAN VATANDAŞLARIN HAYATLARINI KOLAYLAŞTIRMAK ÜZERE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ BİLİM SÖYLEŞİLERİ’NİN BU HAFTA SONU YAYINLANACAK 4. PROGRAMINDA “EVDE FİZİKSEL AKTİVİTE VE AKTİF OLMA” KONUSU ANLATILACAK.

Bilim Söyleşileri’nde “Evde fiziksel aktivite ve aktif olma” konuşulacak

Eyüpsultan Belediyesi’nin, korona virüs salgını nedeniyle evlerinde kalan vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak üzere gerçekleştirdiği Bilim Söyleşileri’nin bu hafta sonu yayınlanacak 4. programında “Evde fiziksel aktivite ve aktif olma” konusu anlatılacak.

Eyüpsultan Belediyesi, korona virüs salgını nedeniyle evlerinde kalan vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak, gündelik yaşamlarına renk katmak için sosyal medya hesaplarından birçok canlı yayın gerçekleştiriyor. Bu canlı yayınlardan biri de “Bilim Söyleşileri” programı. Her yayında farklı konukların katıldığı, 7’den 70’e herkesin ilgisini çekecek konuların konuşulduğu program, izleyenlerin zihinlerinde yeni ufuklar açıyor, bilgi dağarcıklarını geliştiriyor. Bilim Söyleşileri’nin bu hafta sonu (17 Mayıs Pazar) günü yayınlanacak 4. programında “Evde fiziksel aktivite ve aktif olma” konusu anlatılacak. Moderatörlüğünü Erdi Özgül’ün yaptığı ve saat 14.00’te Eyüpsultan Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından canlı olarak gerçekleştirilecek olan Bilim Söyleşileri programının bu haftaki konuğu Spor Uzmanı Nur Kürkçü İlhan olacak. İlhan, evde fiziksel aktivite ve aktif olma konusunu tüm yönleriyle izleyenlere aktaracak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0