Yücel'den AK Parti İzmir'e yanıt: Temcit pilavı gibi...

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’le ilgili eleştirilerine tepki gösterdi. Yücel, “Ekonomik kriz, elektrik faturaları, hayat pahalılığı, işsizlik ve sığınmacı sorunlarıyla ilgili tek kelime edemeyenlerin, temcit pilavı gibi, daha önce Tunç Soyer tarafından defalarca çürütülmüş savları gündeme getirmeleri çaresizliklerinin itirafı gibi” dedi.

Yücel'den AK Parti İzmir'e yanıt: Temcit pilavı gibi...

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’nin geçtiğimiz günlerde katıldığı bir canlı yayında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e yönelik eleştirilerine yanıt verdi.

Yücel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Ekonomik kriz, elektrik faturaları, hayat pahalılığı, işsizlik ve sığınmacı sorunlarıyla ilgili tek kelime edemeyenlerin, temcit pilavı gibi, daha önce Tunç Soyer tarafından defalarca çürütülmüş savları gündeme getirmeleri çaresizliklerinin itirafı gibi...

Sorunların kaynağının sorunları çözmesi bekleyemezsiniz. Bu ülkenin başına gelmiş en büyük talihsizlik 20 yıldır ülkeyi yöneten AKP iktidarıdır. Buna rağmen büyük bir pişkinlikle hala Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’I eleştirebiliyorlar.

Ama merak etmeyin. Bu çaresizliğinize son vererek, sizleri derin uykunuzdan uyandıracağız. Boş lafı bırakın. Madem oylarınızdan eminsiniz, sandığı getirin. Ama biliyorsunuz ki sandık gelecek, AKP gidecek. Korkunun sonunuza faydası yok.”

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0