Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a 'burs' çıkışı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversite öğrencilerinin burslarına ilişkin sözlerine tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, "Erdoğan, küfür kıyameti bırak; birazcık cesaretin varsa, çık er meydanına. Seçimden ne zamana kadar kaçacaksın ki! Sen de biliyorsun" dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a 'burs' çıkışı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öğrencilere yönelik sözlerini eleştiren Kılıçdaroğlu, şu ifadeleri kullandı;

*Erdoğan demeç veriyor, yüzünde sevginin zerresi yok. Halkından nefret eden bir figür… Tutamıyor kendisini, günlük 22 Lira'ya karşılık gelecek şekilde, aylık 650 Lira olan bursları ile ilgili öğrencilere “Elinize dizinize dursun ya!” diyor. Kime diyor? Ülkemizin evlatlarına…

“SARAYI YURT YAPMAYI DA DÜŞÜNECEĞİM”

*Bugüne kadar sarayını üniversite yapmayı düşünüyordum. Artık yurt yapmayı da düşüneceğim! Gençlerden çalınan her şeyi, onlara geri vereceğim. Senin yanlışlarını, israfını telafi edeceğim.

“CESARETİN VARSA ÇIK ER MEYDANINA”

*Erdoğan, küfür kıyameti bırak; birazcık cesaretin varsa, çık er meydanına. Seçimden ne zamana kadar kaçacaksın ki! Sen de biliyorsun. (SÖZCÜ)

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0