Hacer Foggo'dan Bornova'ya övgü

CHP Yoksulluk Dayanışma Ofisi Koordinatörü Hacer Foggo, Bornova’yı ziyaret ederek Bornova Belediyesi’nin hayata geçirdiği örnek projeleri yerinde gördü. Foggo; “Başkan Mustafa İduğ, yoksulluğun giderek derinleştiği, toplum olarak depresyona girdiğimiz bir dönemde hayata geçirdiği çalışmalarla umudu yeşertmiş” diyerek teşekkür etti.

Hacer Foggo'dan Bornova'ya övgü

Yoksulluğun giderek derinleştiği, toplumun depresyona girdiği bir dönemde ortaya konulan çalışmaların çok önemli olduğunu ifade eden Foggo,“Pazar yerlerinden Çocuk Oyun ve Aktivite Merkezlerine, yüzme havuzundan Sivil Toplum Örgütleri Yerleşkesine gördüğüm tüm tesisler çok güzel. Tamamı doğrudan mahalle içlerinde ve doğrudan başta kadınlar, gençler ve çocuklar olmak üzere vatandaşlara yönelik olarak düşünülmüş. Yaşadığımız bu sıkıntılı dönemde böylesi çalışmalara ve umuda ihtiyacımız var. Başkan Mustafa İduğ, Bornova’da yaptıklarıyla umudu gerçekten yeşertmiş. Kendisini kutluyor ve çok teşekkür ediyorum” dedi.

Çalışmalar devam edecek

Bornova Belediyesi olarak sosyal devlet, toplumcu belediyecilik anlayışı ile çalıştıklarını söyleyen Başkan Mustafa İduğ, “Partimizin de ortaya koyduğu vizyon çerçevesinde bu projeleri ortaya koyduk. Başka yerlerdeki iyi modelleri her zaman örnek alıyor, kendi çalışmalarımızı da diğer belediyelerle paylaşıyoruz. Özellikle kadınlarımız ve geleceğimiz olan çocuklarımızın yararlandığı böylesi tesisleri yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0