CHP İzmir’de İl Danışma Kurulu toplanıyor

CHP İzmir İl Danışma Kurulu bugün saat 10.00’da Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde yapılacak. Kurula İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke’nin de katılması bekleniyor.

CHP İzmir’de İl Danışma Kurulu toplanıyor

25 Eylül Cumartesi günü yapılması planlanan CHP İzmir İl Danışma Kurulu toplantısı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in programıyla çakışması sebebiyle 10 Ekim'e ertelenmişti.

Ağustos 2019’dan bu yana yapılmayan Danışma Kurulu, iki yıllık bir aranın ardından bugün saat 10.00’da toplanıyor. 

Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde yapılacak kurula Başkan Soyer’in yanı sıra CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke’nin de katılması bekleniyor. 

Kurula katılabilecek isimler şu şekilde:

Parti Meclisi üyeleri ve ilin partili milletvekilleri, Yüksek Disiplin Kurulu Başkan ve üyeleri, İl Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, İl Disiplin Kurulu başkan ve üyeleri, Partili belediye başkanları ile il genel meclisi üyeleri ve belde başkanları, il kurultay delegeleri, İl gençlik ve kadın kolları başkanları ve ilde kayıtlı kadın ve gençlik kolu Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe başkanları, sekreterleri ve sayman üyeleri, il komisyon başkanları, sendikalar, meslek kuruluşları ile tarım üretim ve tarım satış kooperatiflerinin parti üyesi başkanları, büyükşehir belediye meclisi üyeleri, üyeliği il çevresine kayıtlı eski Parti Meclisi ve Yüksek Disiplin Kurulu üyeleri, üyeliği devam eden eski milletvekilleri, il başkanları, büyükşehir ve il belediye başkanları ve parti okulu koordinatörleri.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0