Çocuklar bayramlarını karantinada kutladı

SİVAS’TAKİ KARANTİNA YURTLARINDA KALAN ÇOCUKLARA SİVAS GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN 23 NİSAN SÜRPRİZİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Çocuklar bayramlarını karantinada kutladı

Sivas’taki karantina yurtlarında kalan çocuklara Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 23 Nisan sürprizi gerçekleştirildi.

Korona virüs salgını nedeniyle 23 Nisan kutlamaları bu sene evlerde yapıldı. Sivas’ta da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, Almanya’dan getirilerek tedbir amacıyla yurtlarda izole edilen çocuklara sürpriz yapıldı. Korona virüs (Covid19) salgını nedeniyle Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı yurtlarda 14 günlük karantina sürelerinin dolmasını bekleyen çocuklara yurt görevlilerince program düzenlendi. Etkinlik kapsamında karantina odaları çocuklar için süslenip Türk bayrakları ile donatıldı. Görevlilerce, yurtlardaki vatandaşlara Türk bayrağı dağıtılırken çocuklara da çeşitli hediyeler verildi. Müziklerin çalındığı programda çocuklar büyük sevinç yaşadı.

Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç ile AFAD İl Müdürü Nazif Ekinci de odaları dolaşarak çocukların bayramlarını kutladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0