CHP’NİN PARTİ EMEKÇİSİ KUDRET YİĞİT

Sevgili okuyucularım, bugünkü köşe yazımda “CHP’den Memleket Hareketi’ne kimler katılacak” dedikodusuyla birlikte kendi sosyal medyalarında haysiyet cellatlığı yapan troll artıkları değerlendireceğim.

                Memleket Hareketi’nin İzmir’deki yansımalarını anlatan, daha önce bir köşe yazısı yazmıştım. Bu yazımda da şunu açıkça belirtmiştim; İzmir’de kimlerin Memleket Hareketi’ne katılacağını, bu katılacak isimlerin büyük bir bölümünün tanınmış kişiler olduğunu, İl Başkanlığı, İlçe Başkanlığı, Meclis Üyeliği gibi görevlerde bulunduğunu belirtmiştim. Memleket Hareketi’nin ileri gelenleriyle yaptığım görüşmede ilk etapta kimlerin geçeceği listesi elimde vardır. Şimdilik yazmamak kaydıyla aldığım bu bilgileri, gazeteciliğin etik kuralları gereğince kendileri izin vermeden isimlerini yazmayacağımı belirtmiştim. Oysa bugün sosyal medyaları incelediğimde durumdan vazife çıkaranlar, sosyal medyalarında, tanınmış belli partilileri linç etme kampanyası başlamıştır. Kimin gerçekten Memleket Hareketi’ne gideceğini bilmeden, yalan yanlış bilgilerle sosyal medyalarında bazı önemli şahsiyetleri linç etmek kampanyasına katılan, özellikle Bornova’da kafa taşçılığıyla bilinen sözde bir CHP’linin, İzbeton Genel Müdür Yardımcısı Kudret Yiğit hakkındaki yaptığı açıklamalar ve paylaşımlar haddini ve hududunu aşmıştır.

                Bu trollere diyorum ki, SAYIN KUDRET YİĞİT BİR PARTİ EMEKÇİSİDİR. YILLARINI CHP’YE VERMİŞTİR. BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ VE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPMIŞTIR. İLÇE BAŞKANI ADAYI OLMUŞTUR. PARTİSİNE BAĞLI BU İNSAN İÇİN “PARTİDEN AYRILACAK, MEMLEKET HAREKETİNE KATILACAK” DİYE SOSYAL MEDYALARINDA HAYSİYET CELLATLIĞI YAPAN BU TROLLERE DİYORUM Kİ; EY SÖZDE CHPLİLER BU PARTİDEN GENEL BAŞKAN AYRILSA BİLE KUDRET YİĞİT CHP’Yİ TERK ETMEZ. BENİM YOL ARKADAŞIMDIR. BİZİM CHP’Yİ TERK EDECEĞİMİZİ DÜŞÜNEN PARTİLİLERE DİYORUZ Kİ; CHP BİZİM İÇİN AŞK DEĞİL SEVDADIR. AŞK HEVESİN GEÇİNE KADAR, SEVDA NEFESİN BİTİNCEYE KADARDIR. HAYDİ ORDAN ZAVALLI TROLLER. CHP BİZİM EVİMİZDİR, BABA OCAĞIMIZDIR, BU TÜR SAHTEKARCA YAYINLAR YAPANLARA AĞIR BİR DERS OLSUN. Kudret Yiğit hafife alınacak bir partili değildir. Memleket Hareketi’ne katılacakların haklılıklarını ve haksızlıklarını medenice tartışabiliriz ama taş yerinde ağırdır. Sepet koluna herkes yoluna. Bizim evin kapısında CHP yazıyor.

Hoşçakalın sevgiyle kalın.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferda dingil
Ferda dingil - 2 yıl Önce

Kimler geldi kimler geçti... Cumhuriyet Halk partisi hep ayakta kalacaktır.donenler dönsün biz donmeyiz yolumuzdan.

Fikret Tütüncü
Fikret Tütüncü - 2 yıl Önce

Partili olmak ancak yazınızda belirttiğiniz gibi olur. Han derler ya “Pazar’a kadar değil Mezara kadar”

google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0