Yakınları, İzmir’de yaşayan Küçükyumuk Ailesi için sosyal medyadan çağrı yaptı

İZMİR’DE YAŞANAN DEPREMİN ARDINDAN YAKINLARINI ULAŞAMAYAN AYDIN’DAKİ KÜÇÜKYUMUK AİLESİ SOSYAL MEDYA HESAPLARI ÜZERİNDEN YARDIM ÇAĞRISI YAPTI. MERT-EDA KÜÇÜKYUMUK VE 2 YAŞINDAKİ ÇOCUKLARI ATEŞ’TEN HABER ALAMADIKLARINI BELİRTEN KÜÇÜKYUMUK AİLESİ YAKINLARINI GÖRENLERİN YA DA DURUMU HAKKINDA BİLGİSİ OLANLARIN KENDİLERİ İLE PAYLAŞMALARINI İSTEDİLER.

Yakınları, İzmir’de yaşayan Küçükyumuk Ailesi için sosyal medyadan çağrı yaptı

İzmir’de yaşanan depremin ardından yakınlarını ulaşamayan Aydın’daki Küçükyumuk Ailesi sosyal medya hesapları üzerinden yardım çağrısı yaptı. Mert-Eda Küçükyumuk ve 2 yaşındaki çocukları Ateş’ten haber alamadıklarını belirten Küçükyumuk Ailesi yakınlarını görenlerin ya da durumu hakkında bilgisi olanların kendileri ile paylaşmalarını istediler.

İzmir’de oturan Aile fertlerinden Mert-Eda Küçükyumuk çiftinin 2 yaşındaki çocukları Ateş ile birlikte Bayraklı’da Doğanlar Apartmanı’nda yaşadığını belirten Mehmet Küçükyumuk, yakınlarına ulaşamadıklarını ve aradan geçen süreye rağmen bir haber alamadıklarını da belirterek “Bayraklı Doğanlar Apartmanı’nda oturan Mert-Eda Küçükyumuk ve 2 yaşındaki Ateş Küçükyumuk’tan haber alamıyoruz. Deprem kriz merkezinde de hastanede yaralı olarak ya da enkazdan çıkarılmış olarak herhangi bir kayıtları yok. Yakınlarımızın enkaz altında olduklarını düşünüyoruz” paylaşımında bulunarak yetkililerden yardım istedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0