28 Haziran - 4 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

Merhabalar ben astrolog Nazlı Özel 28 Haziran 4 Temmuz Haftalık burç yorumları ile yine buradayım.

Bu hafta genel olarak Mars etkisi altında olacağız. Haftanın ilk günlerinde bizi iyi hissettirecek olan Mars hafta sonuna doğru agresif bir tutum sergiletebilir.

Haftanın mesajı: “Aşk rüzgar gibidir, göremezsin ama hissedebilirsin.”

KOÇ: Gizli bir düşmanınız varsa bunu öğrenebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde son derece romantik ve tutkulu bir döneme giriyoruz. Mevcut ilişkilerimizde kendimizi coşkulu, heyecanlı ve çok mutlu hissedebiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza başımızı döndürecek çekicilikte, jestleriyle ve sevgisiyle bizi heyecanlandıracak biriyle tanışabilirsiniz.

BOĞA: Dolunay’ın etkisindeyiz. Bu dönem sizler için özellikle iş hayatın ve sosyal yaşamınla ilgili bir değişimin habercisi olabilir. Bu dönemdeki gelişmeler, seni hayati kararlar olmaya ve hayatında bir dönemi kapatmaya zorlayabilir. İşten ayrılabilir veya terfi alabilirsin. Ev değiştirmen mümkün. Attığın adımların sonuçlarını almaya başlayabilirsin.

İKİZLER: Sosyal sorumluluk projelerinde yer alabilirsiniz. Bu hafta ev ve aile ile ilgili konular da ön plana çıkıyor. Evimizde, ailemizle mutlu ve heyecanlı zamanlar geçirebileceğimiz bir döneme giriyoruz. Bu dönemde tamamen ailemiz ve evimiz ile ilgili konulara odaklanıyor olacağız.

YENGEÇ: İkili ilişkilerde ani gelişen olaylarla fikir ayrılıklarına düşebilir, bununla birlikte gündemin gerginliğinden kaynaklanan huzursuzluklarda olabilir. İnandığınız konularda fazla inatçı olabilirsiniz. Siz dayanıklı olup son raddede tepkinizi çok sert gösterenlerdensiniz, bu dönem sabrınızın sınandığını hissedebilirsiniz.

ASLAN: Bu hafta yakın çevrenizden fayda görmeniz mümkün ve fakat akıl bulandıran dedikodular, laflar havada uçuşabilir o nedenle elinizden geldiğince tarafsız bir noktada tutmaya çalışın kendinizi. Gerilimli ama nispeten daha iyi bir hafta sizi bekliyor denilebilir.

BAŞAK: Mars zaman zaman enerjinizi düşürecektir. Yaratıcı yönleriniz, ilhamınız bu dönem artacaktır. Yaşamınızda hedeflere yönelik bazı değişimler yapmak üzere harekete geçebilirsiniz. Kariyerde ya da günlük düzende yenilikler, iş çevrenizde yeni başlangıçlar, başvurular, görüşmeler toplantı, sunumlar, projeler meydana gelebilir. Aile içinde bazı sağlık sorunları ortaya çıkabilir.

TERAZİ: Sosyal anlamda hareketli olacağınız bir dönem olacak. Aile, ev, gayrimenkul konuları gündeme gelebilir. Taşınma, yer değiştirme planları yapabilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz planlarınıza dair mücadele ederken gökyüzü size yardım edecektir. Parasal konular, çocuklarınızın geleceğini ilgilendiren alanlarda ortak kararlar alabilirsiniz.

AKREP: Pazartesi günü Balık burcuna geçen Ay ile birlikte arkadaşlarınız ile sosyal medya üzerinden yoğun görüşmeleriniz olabilir. Mars Satürn karşıtlığının kesinleşeceği perşembe günü ve civarında eviniz ve kariyeriniz arasında kalabilir, kontrolsüz birtakım enerjilerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

YAY: Haftanın ilk günlerinde ortak kazançlarınıza daha fazla odaklanıyor olabilirsiniz. Bugünlerde mevcut işlerinizi daha fazla büyütmek için kredi çekmek ya da borç almak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında ilişkiler ve uzak akrabalarınız ile ilgili konular sizin için dikkat çekiyor olacak. Perşembe günü Mars Satürn zorlayıcı açısı ortak kazanımlarınız ve kendi kazanımlarınızı ilgilendirecek.

OĞLAK: Bu hafta size özellikle ilişkiler konusunda akıl verenlerden uzak durun derim. Çünkü sizi yanlış yönlendirme patansiyelleri hayli fazla, aynı zamanda bunu kariyer konularında da söylememiz mümkün. Kendinizi bu hafta maddi, manevi riske sokacak hareketlerden uzak kalmanızda fayda var.

KOVA: Bu haftanın teması sizin için patronlarla ve çalışma arkadaşlarınızla iyi geçinmek olacak. Gerilim daha çok bu alanlarda görünmekte. O nedenle olabildiğince kendinizi doğru ifade edin ve milletin incir çekirdeğini doldurmayacak mevzularının içine girmeyin derim. Ortamı düzeltmek için kalkışacağınız hareketlerde oklar sizin üzerinize dönebilir.

BALIK: Hayatınızda değişiklik yapmak istediğiniz bir konu varsa bununla ilgili kararlar alabilirsiniz. Sizden gizlenen konular varsa bunlar ortaya çıkabilir. Para ve finansal kaynaklarımız ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Yeni yatırım fırsatları yakalayabileceğimiz, yeni girişimlere herzamankinden daha gözü kara yaklaşabileceğimiz bir dönemdeyiz.

 

YORUM EKLE
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0