21-28 Haziran Haftalık Burç Yorumu

Merhabalar ben astrolog Nazlı Özel herkese güzel bir hafta diliyorum. Bu hafta gökyüzü hayli hareketli. Merkür gerilemesinin bitmesine 2 gün kaldı bu süreçte daha dikkatli olmalıyız. Merkür durağan hareketinde olacak.

Dalgınlıklar, unutkanlıklar, kazalar yaşanabilir.

Haftanın mesajı: Bazı insanlar yağmuru hissеdеr, bazıları isе sadеcе ıslanır.

KOÇ: Bu hafta sizleri zorlu bir süreç bekliyor sevgili koçlar. Kafanız dalgın olabilir. İşlerinizi yetiştirmekte zorlanacağınız birkaç gün yaşayacaksınız. Ailevi konularda karar vermek için temmuz ayını beklemek doğru olacaktır. Aşk hayatınızda uzun süredir beklediğiniz haber, mesaj sonunda geliyor. Tekrar kalbiniz atabilir.

BOĞA: Eğitimle ya da yurt dışıyla ilgili konulardaki belirsizliklerin netleşmesi gündemde olacak. Evle ya da ebeveynlerle ilgili konularda plan değişiklikleri yapmak zorunda kalınabilir.

İKİZLER: İşle ilgili konularda dalgınlıklara, aksiliklere dikkat edilmeli. İçsel süreçlere odaklanılacak ve duygulara yoğunlaştıkça iyi hissedilecek bir hafta başlıyor. Sağlık konularıyla ve günlük düzenle ilgili bazı kararlar alınacak.

YENGEÇ: Pazartesi ve salı günü sosyal çevrenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz. Toplantılara katılabilirsiniz. Güneş sizin burcunuza geçti. Sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizi tekrar gözden geçirebilirsiniz. Sosyal çevrenizi değiştirmek isteyebilirsiniz.

ASLAN: Bir düşmanınız varsa bunun farkına varabilirsiniz. Perşembe günü gerçekleşecek Oğlak dolunayı sizin 1. evinizde gerçekleşecektir. Sağlıkla ilgili konular gündeminize gelebilir. Dış görünüşünüzle ilgilenebilirsiniz. Sağlıkla ilgili problemleriniz varsa bunlarla ilgilenebilirsiniz.

BAŞAK: Kariyer hayatınızda değişiklik yaşadığınız bir dönem olmuş olabilir, bu değişikliği kabullenip yeni hayatınızı doğru bir biçimde değerlendirmeye çalışmış olabilirsiniz. Bekar başak burcuysanız bu hafta yeni biriyle tanışabilirsiniz.

TERAZİ: Çalışma saatlerinizi arttırmanız eğlencelerinizi ve hayatınızı ikinci plana atmanıza sebep oldu, bu durum sizleri ruhen sarsmış olabilir. Ev ile iş arasındaki dengeyi kurabilmek bu süreçte önem taşıyabilir. Sosyal çevremizi ilgilendiren yeni deneyimler elde edebiliriz.

AKREP: Kendimizi maddi koşullarda güvende hissetme arzumuz artabilir. Sahip olduklarımızı koruyarak, kazançlarımızı arttıracak yeni yollar belirlemeye yönelebiliriz. Arkadaşlarımızla olan diyologlarımıza oldukça dikkat etmemiz gereken bir hafta sevgili akrepler.

YAY: Yolunda gitmeyen ilişkilerde ise kopuşlar yaşanabilir. Perşembe günü gerçekleşecek Oğlak Burcu’ndaki Dolunay ile yine ikili ilişkiler ön plana çıkabilir. Maddi konularda cesur adımlar atabiliriz, keyfi ve lüks harcamalarımız artabilir.

OĞLAK: Çarşamba günü ruhsal veya fiziksel olarak kendimizi gergin, baskılanmış hissedebiliriz. Keyif odaklı harcamalarımızda artış olabilir. Girdiğimiz alanlarda ilgiyi üzerimizde toplayacağımız keyifli, coşkulu bir süreç geçirebiliriz.

KOVA: Salı günü Merkür’ün durağan pozisyonu kariyerimizi ilgilendiren belirsizlikler, kararsızlıklar getirebilir. Önemli kararları ertelemek fayda sağlayacaktır. Oğlak Burcu’ndaki Dolunay’ı aşk, ilişkiler, çocuklar ile ilgili alanda deneyimleyeceğiz.

BALIK: istediğimiz konuları artık gerçekleştirebilir, tamamlanma yaşayabiliriz. Pazar günü Venüs’ün Aslan burcuna geçişi ile kariyerimize daha fazla odaklanacağımız, yaptığımız işlerde kendimizi daha net ortaya koyabileceğimiz bir süreç geçirebiliriz.

YORUM EKLE
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0