15-21 MAYIS HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Merhabalar ben astrolog Nazlı Özel haftalık burç yorumuyla karşınızdayım. Tüm Ege Ajans okurlarının Ramazan bayramını kutlarım.

Haftanın mesajı: Herkes ektiğini biçiyor. Jüpiter temmuz ayına kadar Balık Burcunda olacak. Şanslı günler bizi bekliyor.

KOÇ: Kazançlarınız, bütçenizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Gelir-gider dengenizi gözden geçirirken yeni planlar yapabilir, yeni fırsatlar yaratabilir, yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Kazançlar ve harcamalarla ilgili riskleri azaltmaya yönelik adımlar atılabilir.

BOĞA: Daha affedici, empatik ve duyarlı olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Spiritüel temalarla her zamankinden daha fazla iç içe olabilirsiniz. Metafiziksel konulara, din ile bağlantılı konulara karşı ilgi duyabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz dönemde meditasyon ruhsal gelişiminize katkıda bulunabilir.

İKİZLER: Yeni arkadaş gruplarına, derneklere, kulüplere katılmanın tam zamanı! Arkadaşlarınızdan destek göreceğiniz bir dönem içine giriyorsunuz. Uzun vadeli planlarınızda ve gelecek ile ilgili umutlarınızda artış olacak. Gelecek ile planlar yapmanın keyfini çıkaracaksınız.

YENGEÇ: Geri plana atılmış, bilinçaltında kalmış konularla ilgili harekete geçilecek. Ortaklıklar ve ikili ilişkiler üzerinden yaşanacak problemler kişisel hedeflerin gözden geçirilmesine sebep olacak. Maddi konularda beklenmedik fırsatlar olabilir. Bu dönemde ortaklıklar ve yatırımlardan uzak durmanızda fayda var.

ASLAN: Jüpiter sizi bu dönemde emeklerinizin karşılığında ödüllendirecek. Üstlerinizde olan ilişkilerinizde daha rahat akışlar söz konusu olacak. Ancak iş yerinizde kibirli olmaktan kaçınmalısınız. Bu transiti doğru değerlendirirseniz kendini kariyerinizde daha üst noktalarda göreceksiniz.

BAŞAK: Değerinizin fark edildiği ve kendinizi her anlamda zengin ve konforlu hissedeceğiniz bir alanda bulabilirsiniz ya da böyle bir alan için hazırlıklarınızı ileri bir boyuta taşıyabilirsiniz. Hayatınızla ilgili kapalı kapılar ardında yaşanan her konuda sizi iyileştirecek ve günlük yaşantınıza maddi manevi zenginlikler katacak fırsatlar yakalayabilirsiniz.

ASLAN: Kendiniz ve ilişkilerinize olan bakış açınız, bunların hayatınızdaki yeri ile ilgili ciddi bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. 14 Mayıs’ta Jüpiter Balık burcunda hareket etmeye başlarken size aşk hayatınızla ilgili bazı sürpriz güzellikler getirebilir.

TERAZİ: Haftaya Boğa burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile başlıyorsunuz. Becerilerinizin farkına varacağınız bu zaman diliminde, keyif aldığınız ve sizi mutlu edeceğine inandığınız gerek hobileriniz gerekse aşk hayatınızla ilgili kendinize yeni bir sayfa açıyorsunuz.

AKREP: Yakın çevreniz ile yeni gelişmeler söz konusu olabilir. İnsanlarla olan konuşmalarınız, fikirlerinizi beyaz etme yöntemleriniz değişebilir. Hayatınızın birçok alanında eksiklerinizi kapatacağınız fırsatlar söz konusu olabilir.

YAY: Yönetici gezegeniniz Jüpiter cuma günü tüm iyimserliğini rahatlıkla göstereceği Balık burcuna geçiyor. Yakın çevreniz ile yeni gelişmeler söz konusu olabilir. İnsanlarla olan konuşmalarınız, fikirlerinizi beyan etme yöntemleriniz değişebilir.

OĞLAK: Ay, Venüs kavuşumu ve şans gezegeni Jüpiter’in yönettiği burca olan Balık burcuna geçecek olması moralleri biraz daha toparlayacak diyebiliriz. Ay’ın Boğa burcunda olduğunu unutmayalım. Yediklerimize, içtiklerimize dikkat edelim, abartmayalım.

KOVA: Bu haftanın yeniay teması, parayı nasıl kazanacağımız, sahip olacağımız mal mülk, geçim durumumuz, maddi kayıplar ve ekonomik sorunları anlatan konular olacakmış gibi görünmekte. Bu konu ve başlıklarda hayatınıza bir düzenleme getirmeniz sizin için pek hoş sonuçlar getirebilir. Yani bir başlangıç için veya var olanı büyütmek için güzel zamanlar.

BALIK: Bu hafta yaşayacağınız yeniay; bilinç altını, hayalleri ve rüyaları bunun yanında ruhsal ihtiyaçları, korkuları, endişeleri, kişinin duyduğu güvensizlikleri, sırları, maddi ve manevi hapisler, darlık ve kısıtlanmalarınızı anlatan alanda gerçekleşecek.

YORUM EKLE
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0