05-11 Temmuz Haftalık Burç Yorumu

Merhabalar 05-11 Temmuz Haftalık burç yorumları ile karşınızdayım. Ben astrolog Nazlı Özel ilk haftayı geride bırakırken temmuzun etkilerini hissetmeye başladık.

HAFTANIN MESAJI: AŞK ZAMAN MEKAN TANIMIYOR . AŞK KAPINIZI ÇALMAYA HAZIRLANIYOR.

  • KOÇ: Uzun bir süredir ailemizle görüşmüyorsak buna son vereceğiz.
  • Uğramadığımız ama uğramak istediğimiz adreslere yolumuz düşebilir.
  • Konfor alanımızı terk edebiliriz.
  • Uzun zamandır konuşmadığımız kişilerle konuşabiliriz.
  • Kafa karışıklığımız varsa başarının kapılarını artık aralamak isteyeceğiz.

BOĞA: Ev almak için harekete geçebilirsin. Ailenle bir araya gelmek isteyebilirsin. Aile fertleri ziyaretine gelebilir. Ayrıca kariyer ve finansal konular ön plana çıkıyor. Yeniay sorumluluklarınızın artacağı bir döneme işaret ediyor. Kariyerde bazı baskılayan durumlarla karşılaşabilirsiniz.

İKİZLER: Kardeşler, akrabalar, yakın komşularla ilgili konular gündemde olacak. Kardeşinizin hayatında bazı değişiklikler olabilir veya evlilik, ayrılık, taşınma gibi konular ortaya çıkabilir. Eğitim konuları, ticari faaliyetlerde değişiklik ve tamamlanma enerjisi söz konusu; ancak sizi yoran durumlarla karşılaşabilirsiniz.

YENGEÇ: Maddi durumunuzla ilgili önemli değişiklikler olabilir. Bu iki haftalık süreçte kazan kazan durumları yaratmak size fayda sağlayabilir. Başkalarının kazançları, başkalarının paraları gündeme geleceği için iki katı kazançlar için anlaşmalar içerisine girebilir ve kazancınızı paylaşabilirsiniz.

ASLAN: 11 Temmuz’da Merkür Yengeç burcuna geçiyor. Maddi konular ve para kaynaklarımız ile ilgili detaylar ön plana çıkacaktır. Para konularında uzun süredir bizi meşgul eden bir konuda karara varabiliriz. Ancak, duygularımızla olduğu kadar mantığımızla da hareket etmeye çalışmalıyız.

BAŞAK: Bu iki haftalık süreçte biraz kendi içinize dönmek isteyebilir, kafanızı dinlemek isteyebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Takıntılı ruh haliniz bu süreçte devam edebilir. İş kayıpları ve gizli düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda memnuniyetsizlikler ortaya çıkabilir. Ruhsal konulara ilgi duyup çalışmalar yaşayabilirsiniz.

TERAZİ: Kariyerde önemli değişimler söz konusu olabilir. Sosyal çevre ilişkilerinizde yeni tanışmalar yaşayabilir, yeni gruplara, topluluklara girebilirsiniz. Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde bazı bitişler, sonlanmalar yaşanabilir. Duygusal hayatınızda göz ardı ettiğiniz sorunları çözüme ulaştırabilirsiniz.

AKREP: 11 Temmuz’da Merkür Yengeç burcunda seyahatine başlıyor. Sosyal çevre, arkadaşlar, gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sosyal ortamlarda uzun süredir görmediğimiz arkadaşlarımızla karşılaşabilir, çok keyifli zamanlar geçirebiliriz. İlişkimiz yoksa eski bir sevgili tekrar hayatımıza girebilir. İlişkimiz varsa partnerimiz ile nostaljik aktivitelere katılabiliriz.

YAY: 11 Temmuz’da Merkür Yengeç burcuna geçiyor. Finansal konular ön plana çıkacaktır. Miras, vergi, sigorta, ortak kazanç konuları gündeme gelebilir. Maddi konularda duygusal ve hızlı kararlar verebilir, çok fazla düşünmeden bizi heyecanlandıran finansal girişimlere yönelebiliriz.

OĞLAK: 11 Temmuz’da Merkür Yengeç burcunda seyahatine başlıyor. Evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar ön plana çıkacaktır. Eşimiz ya da partnerimiz ile aramızda duygusal konuşmalar yaşanabilir. Geçmişte yaşanmış sorunlar tekrar ortaya çıkabilir ve tartışmalara yol açabilir. Öte yandan bir süredir devam eden bir tatsızlık ya da anlaşmazlık, bu dönemde yapılacak bir konuşma ile çözüme kavuşabilir.

KOVA: Bu hafta maddi konularda hem önünüzü görebileceksiniz, hemde ailenizle olan ilişkilerde daha yapıcı ve olumlu bir tutum içinde olabilirsiniz. Ama ani kararlar vererek, hızlı hareket alıp daha çok kazanmak doğrultusunda davranırsanız karlı çıkarım derken zararla oturmanız çok olası.

BALIK: Denge kelimesi senin için çok önemli olacak. İş arkadaşlarınla projeler, işler konusunda anlaşmazlık yaşayabilir, her şeyi yoluna koymak için ekstra çaba sarf etmek isteyebilirsin.

YORUM EKLE
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0