01-07 MAYIS HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Merhabalar sevgili Ege Ajans okuyucuları. Ben astrolog Nazlı Özel. Bu haftadan itibaren burç haftalık burç yorumlarımla aranızda olacağım. Mutlu bir hafta sonu diliyorum, iyi okumalar!

-5 Mayıs Çarşamba günü Jüpiter Kova burcuna geçiyor. Aynı gün Uranüs 10:56’da Boğa burcunda olacak.

-6 Mayıs Perşembe günü 11:00 derecede ikizler Ay düğümü yine aynı gün yaralı şifacı Chiron 11:00 derecede Koç burcunda olacak.

HAFTANIN MESAJI

“Erken kalkan yol alır, dedirtecek.”

KOÇ BURCU 

Sevgili Koçlar yönetici gezegeniniz Mars 16 Mayıs'a kadar oğlak burcunda olacak. Bu da size iş ve kariyer alanınızla ilgili mücadele etme kuvveti verecek. Pes etmezseniz mayıs ayında kazanmaya başlıyorsunuz. Aşk ve ilişkiler konusunda hareketli bir hafta yaşayacaksınız.  Fakat karar vermek için ayın 20’nden sonrasını beklemekte fayda var.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar bu ay uranüs’ün boğa burcuna geçmesiyle birlikte hareketli bir ay sizi bekliyor olacak. Yönetici gezegeniniz Venüs ikizler burcunda ilerliyor olması şans ve kısmet evinizde bolluk ve bereket kazandıracak. Bu hafta beklediğiniz haberler gelebilir.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler bu hafta duygusal başlangıçlar yapmaya hazır olun. İş hayatınızdaki problemler mayıs itibariyle bitiyor. Ofis ortamınızda değişimler yaşanabilir yönetici gezegeniniz Ay bu ay içinde yay burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Heyecanı yüksek bir hafta sizi bekliyor.

İKİZLER BURCU


Sevgili İkizler yönetici gezegeniniz Merkür 13 Mayıs’a kadar boğa burcunda olacak. Bu hafta hayatınız daha sakin ve yavaş akıyor. İç dünyanıza kapanabilirsiniz. Ekonomik olarak ayaklarınız yere sağlam bassın istiyorsunuz. İlişkilerinizi gözden uzak yaşamak isteyeceksiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar mayıs ayının ilk haftasında yaratıcı işler yapmak için uygun günler . Sizin için yoğun bir hafta olacak. 3 mayısta eski sevgililer, üçüncü şahıslar ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Dedikodulara kulak asmamanız gereken bir hafta olacak.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar aileniz, eviniz, yerleşim yeriniz ile ilgili konularla yakından ilgileneceksiniz. Finansal ve ekonomik anlamda girişimlerde mantıklı hareket ettiğiniz sürece doğru kararlar elde edebilirsiniz. Bu hafta eğer evliyseniz ya da partneri olan başak burcuysanız eşinizin tutumu sizi yorabilir.


TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler çevre iletişiminizde yarım kalmış konuları tamamlamak için harika bir hafta olacak. Eski arkadaşlıklar hayatınıza dahil olabilir. Yönetici gezegeniniz burç değiştiriyor. Harcamalara dikkat etmeniz gereken bir hafta sizi bekliyor.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler geçmişte kaybettiğiniz fırsatlar tekrar önünüze çıkacak. İlişkiler için kıskançlıklar ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu hafta alttan almak zor olacak. Ciddi konuşmalar için ayın 15’’nden sonrasını beklemeniz uygun olacaktır.  Şaşırtan haberler alabilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar yönetici gezegeniniz olan Jüpiter’in  gerilmesi bu ay da devam ediyor. Geçmiş tekrar karşımıza çıkacak. Sıkıntılı birkaç gün geçirebiliriz. Bu hafta önemli toplantılar, çalışmalar var ise kendinizi motive etmekte güçlük çekebilirsiniz. İlişkilerde yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar Mars’ın mayıs ayı içerisinde Satürn gezegeninden uzaklaşması ile birlikte rahat bir nefes alacaksınız. Bu hafta zihninizde karmaşa yaratan her şeye cevap bulmaya başlıyorsunuz. Güzel tanışmalara tesadüflere hazır olun

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar bu hafta yeni teklifler hayatınıza heyecan katıyor. Sağlıklı beslenme, diyet yapma gibi konular gündeminizde olacak.  Spora fazla zaman ayıracaksınız. Ev alım satım konuları olabilir. İkili ilişkilerde bağları koparmadan önce iki kez düşünmeniz gerekecek.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar mayıs ayının başında fazla düşünceli, karamsar olabilirsiniz. Ekonomik olarak sıkışmış hissedebilirsiniz. 15 Mayıs’ta gerçekleşecek boğa burcundaki Yeniay ve Uranüs'ün boğa burcuna geçiş yapmasıyla ekonomik hayatınız yön değiştirecek. İlişkilerde sevindirici gelişmeler yaşanabilir.

YORUM EKLE
google.com, pub-5691823233856454, DIRECT, f08c47fec0942fa0