yükleniyor

Hakkımızda

EGE AJANS 2017 yılı Mart ayında Gülcan KARA tarafından kurulmuştur. Ege Ajans Tanıtım Organizasyon ve e- Ticaret şirketimiz İZTO İzmir Ticaret Odası Üyesidir. Ege Ajans; Tecrübeli, yaratıcı ve amatör ruha sahip uzman kadrosuyla kurulan EGE AJANS; ilke edindiği hızlı ve hatasız, aynı zamanda yaratıcı hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sunduğu hizmeti doğru fiyatlama anlayışından taviz vermeden sektöründeki öncülüğüne devam etmektedir.Tamamen kurumsal yapılanma ile hizmet veren EGE AJANS; ekip ruhunu benimseyerek, şahıslarla özdeşleşmeden, kendi markasını yaratmış ve bu sektörde bir ilke imza atmıştır. Türkiye'nin en seçkin reklam, prodüksiyon ve tekstil şirketlerine hizmet vermeyi amaçlayan EGE AJANS; reklam filmleri, diziler, tv programları ve tanıtım filmleri gibi prodüksiyonlara manken, fotomodel, oyuncu, çocuk oyuncu, çocuk manken, cast, prova mankeni, expozisyon mankeni vb. gibi yetenekler temin etmektedir. Defile, expozisyon, açılış vb. gibi medyada geniş yer bulan organizasyonlara da imza atan EGE AJANS tanınmış birçok markanın sezon kataloglarının çekiminden baskısına kadar olan süreci profesyonelce yönetmektedir.

EGE AJANS kadrosunu oluştururken tüm Türkiye'den gelen binlerce başvuruyu titizlikle inceleyerek; iş disiplini yüksek, profesyonel veya profesyonel olma yolunda ilerleyen, bu sektörde kariyer yapmak isteyen kişileri ayrıştırmakta, bu da EGE AJANS kadrosunun kalitesini artırmaktadır. (Genel başvuru koşullarımızı incelemek için tıklayınız.)

EGE AJANS Görsel Tasarım, Kurumsal Kimlik, Web Hizmetleri, Mankenlik Ajansı, Video Prodüksiyon, Reklam Ajansı, Müzik Prodüksiyon, Dizi Ajansı, Fotoğraf, Oyuncu Ajansı, Dizi, Sinema Oyunculuğu, Prodüksiyon Organizasyon ve Danışmanlık konularında proaktif iletişim çözümleri üreten EGE AJANS 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. EGE AJANS İzmir Bayraklı Şubemiz dışında hiçbir şehirde şubemiz veya temsilcimiz yoktur.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!